Forum Zero
ForumZero

usmt2

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı REUSTA

  • Bize Baglı Üye
  • ***
    • İleti: 122
    • Rep: 383
    • Profili Görüntüle

Kin -Zehir-Y.insan +80silahlar KRALİYET Npc'de UsMt2


auncher Dosyamızı İndirerek Oyuna Girip Test Edebilirsiniz.Metin 2 Pvp Server VDS kurulumları firmamız tarafından, tüm materyaller yüklenerek yapılır.Metin 2 pvpler Core i7-920 8 çekirdek işlemci, port hızı 1000 mbps olan yeni nesil pvplere kurduğumuzdan dolayı, net hızı piyasadaki diğer vdslere göre çok daha hızlıdır. Metin 2 pvpnizi görevleri ve NPC'leri türkçeleştilip, oyun ve üyelik panelini, ücretsiz olarak kurup hazır bir şekilde teslim etmekteyiz..Oyun Sunucuları 1 ip adresi ile teslim edilir.Anlık 200 mbit hat sorunsuzca kulanılabilir.Metin2 pvp serverlarında FreeBSD işletim sistemi firmamız tarafından ücretsiz olarak kurulmaktadır.(Metin 2) oyun sunucularının trafik limitleri, port, ip, donanım, özelleştirelebilir kapasiteleri artırılabilir. Özel kurulumlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.Vdsler aynı gün teslim edilmektedir. Kurulum için ek ücret alınmaz..Metin pvpnize oyun vdsnize kendi kullandığınız bilgisayarınız gibi, size vereceğimiz ip ve şifre ile bağlanabilir istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Metin 2 VDSlerde kullanıcı sayısını ve verimliliği artırmak için işletim sistemi olarak FreeBSD kullanmaktayız 1 GB Ramli VDS sunucularımızda 500 kullanıcı garantisi vermekteyiz.
Çok kullanıcılı, lagsız daha verimli bir sunucu için TRKSOFT.
Neşeli ve eğlenceli bir oyun ortamı kurmanız dileğiyle.. Yeni projelerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.
Ayrıca ortaklık proğramımız sayesinde TRKSOFT alt bayisi olarak hem, Metin 2 oynayın, hem de Hiçbir işlem yapmadan arkanıza yaslanıp para kazanmanın keyfini yaşayın.Detaylı bilgi almak için TRKSOFT canlı destek operatorleri ile görüşebilirsiniz.
TRKSOFT ailesi olarak bizi tercih ettiğinizden dolayı teşekkür ederiz


--Linkler--

Anasayfa : Message to show when link is hided


Kayıt : Message to show when link is hided


İndir : Message to show when link is hided


Log Hatası Alanlara : Message to show when link is hided