ForumZero
ForumZero

Helvacı'nın yerine Çelebi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETİKET

  • Kücük Üye
  • **
    • İleti: 50
    • Rep: 0
    • Profili Görüntüle

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu'nda geçtiğimiz hafta yaşanan krizin ardından yapılan ilk toplantıda, Mehmet Helvacı 2. başkanlık görevinden alındı.Başkan Adnan Polat'ın ''İstifa et'' çağrısına olumsuz yanıt veren Helvacı, Mecidiyeköy'deki kulüp binasında yapılan yönetim kurulu haftalık olağan toplantısına katıldı. Helvacı ile birlikte hareket eden yöneticiler Vedat Eşkinat ile Doğan Yalçınkaya da toplantıya katıldı.
Yaklaşık 45 dakika süren toplantı sonrası ilk çıkan yöneticilerden Ali Haşhaş, kendisinin genel sekreterlik görevine, Işın Çelebi'nin ise 2. başkanlık görevine getirildiğini söyledi. Haşhaş, yönetimde istifaların olmadığını ifade ederek, ''Çok seviyeli ve çok güzel bir toplantı oldu. Herkes rahat etsin, yolumuza son hızla devam ediyoruz'' dedi.

Görevden alınan Mehmet Helvacı ise toplantıda başkan Adnan Polat'ın yeni görev dağılımını açıkladığını belirterek, ''Henüz o dağılımın sonucu oylanmadı. Oylandığı zaman yönetim kurulu kararının altında kimlerin imzası olduğunu göreceğiz. Bugün itibariyle artık ikinci başkan olmadığım için bir takım yükümlülükler, sıkıntılar omzumdan kalktı. Artık sizlerle Galatasaray hakkında daha rahat sohbet edeceğiz. Oyların ne şekilde verileceği benim için önemli değil'' diye konuştu
.
Toplantı bitiminden 1 saat 45 dakika sonra dışarı çıkan başkan Adnan Polat ise yeni görev dağılımının kulüp resmi internet sitesinden açıklanacağını kaydetti.