Forum Zero
ForumZero

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - d00ktor

Sayfa: 1
1
Öss ve Kpss ye Hazırlık / 16 Subat Zaman Ygs Cevap Anahtari
« : 11 Şubat 2011, 16:41:42 »
16 Şubat Öğleden sonra burada bulabilirsiniz...

2
16 Şubat Zaman Ygs 11 Cevap Anahtarı

Sitede şimdiden hazır olsun istedim (: 16 Şubat akşamüstü burada yayınlanacaktır..

3
Videolar / Turk isi kedi kurtarma operasyonu
« : 09 Şubat 2011, 14:24:51 »
 
Turk isi kedi kurtarma operasyonu


video İZLESENE tabanlı oldğu için.. KAYNAK: Message to show when link is hided

4
Photoshop Dersleri / Photoshop 3D Su Yazı Efekti
« : 11 Ocak 2011, 16:45:46 »
Kaynak: Message to show when link is hided | Message to show when link is hided


Direk anlatıma geçelim arkadaşlar.. | mua - resimler internetten alındı.. konu kendi anlatımımdır.

1. adım
Adobe Photoshop'u açıpyeni bir belge oluşturun. Dolgu siyah ve Brush Tool (B) kullanarak ya da bir el yazısıyla bir vektör dosyası ile ithalat arka plan katmanı seçin.


2. adım
Bir metin fırça aracını kullanarak veya bir vektör ithal ve kakma uygulamak istediğiniz alanın bir çadır seçim oluşturmak, bitmap olarak yapıştırın oluşturursanız. seçim aktif 3D> repoussé> Geçerli Seçim gitmek ile görecektir.


3. adım
Bir önceki adımda şişirilebilir ve 3D tipi kullandık ve orda kendiniz seçtiniğiniz aynı değerleri kullanmak için su efekti oluşturacağız. Ön Slaytlar değişim ve Yüz, şişirilebilir için de, 1 ve 0 Ölçeği Derinlik değiştirin.

  
4. adım
Eğer E sağlam bir blok ve delik, o zaman ve delik olur, sonra Hole Türü değiştirmek istediğiniz alanı seçiyoruz ve kaybolur olacağını göreceksiniz. Ayrıca 1 şişirilebilir Gücünü artırın.
  
 Adım 5
3D Palet üzerinde seçin Açık Enflasyon ve sonra klasör Bump değerleri yanında tıklayın. Aç seçeneğini Doku yeni bir belgede doku açın. Daha sonra bu yeni belgede yeni bir katman oluşturun ve Filter> Render> Clouds gidin. siyah ve beyaz renkleri kullandığınızdan emin olun. Bundan sonra Filter> Render> Clouds Farklı gidin. Lütfen sonucu çok koyuysa, beyaz giriş artış, daha sonra Image> Adjustment> Levels gidin. Bu doku bizim 3D metin bozar Bump harita olacak.
Diğer değerler için, Diffüz renk için beyaz kullanın, Aydınlatma için Reflection, Siyah% 15 Saydamlık, 20,% 100 Parlak,% 100 Parlatıcı, Specular için beyaz ve 1.5 Kırılma için.


6. adımı
Şimdi bizim etki daha biraz stok fotoğraf karışımı izin gerçekçi olun. Ben kullanılan bir Fotoğraf örnek göstereyim. Message to show when link is hided ve Message to show when link is hided . Photoshop ile bu 2 görüntüleri açın. Su bazı kısımlarının fotoğrafları sıçrama kopyalama ve 3D görüntü yapıştırın.


Adım 7
Tekrar süreci, kopyalama ve yapıştırma daha sıçraması. fotoğraflardan su sıçramalarına siyah arka plan gibi, sadece Screen Blend Mod değiştirin, böylece siyah şeffaf olacak.

 
Adım 8
Zaman bizim 3B nesne Render içindir. 3D Paleti Ray Traced Final Kalite değiştirin. O 3B nesne oluşturmak için bir kaç dakikanızı alacaktır. Eğer bunu yapabilir ve tekrar render ışıkları değiştirmek istiyorsanız, en iyi sonucu bulana kadar devam.Adım 9
Yinelenen oluşturulan 3D nesnesi ve> 3D Layer> Rasterize gidin. 3D sayesinde bazı görüntü ayarlamaları uygulayabilirsiniz  Rasterizeden, ben 3B katmanı ile ancak bazı istediğim gibi işe yaramaz ya da biraz yavaş şeyleri yapabilirdim.
Yeni bir katman ekleyin ve siyah ile doldurun, sonra 3D Rasterleştirilmiş tabakası ile siyah katmanı birleştirin. Bundan sonra Image> Adjustments> Levels gidin. Siyah, Gri için 0.8 ve 160 Beyaz girişleri için kullanın 15

.
10. Adım
Tüm katmanları seçin ve bunları çoğaltın. Bundan sonra Filter> Blur> Gaussian Blur. Miktar için kullanın 15. Renkli Dodge değiştirilecek Blend Mod ve% 30 Opacity.


Sonuç
Biz Photoshop ile bu durumda 3D parçası gibi herşeyi yapabiliriz. Repoussé ile oldukça çok oynuyorsanız daha çok şeyler üretebilirsiniz; suyun etkisi bir örnektir.


5
Webmaster Programları / Bedava Seo Egitim Seti indir
« : 11 Ocak 2011, 16:40:55 »


Kaynak: Message to show when link is hided | Message to show when link is hided


İşin şarkısal kısmını geçip direk konuya giriyorum. Bu yazımda sizlere daha önce Chip dergisinde yayınlanmış bir görsel eğitim videosu sunacağım.

Bu videoda;

- Neden SEO?
- Arama Motorları Nasıl Çalışır?
- Dizin Nedir ve Önemi Nedir?
- Web Siteniz Nasıl Olmalı?
- Sayfanızı Kolay Tanımlanabilir Alanlara Bölün
- Tıklanabilir Yazı ve Düğmeler
- Gürültü Seviyesini Azaltın
- Gereksiz Kelimelerden Kurtulun
- Karmaşadan Kurtulun
- Ziyaretçilerinize Nerede Olduklarını Açıkça Belirtin
- Amacınız Nedir ve Nasıl Pazarlamalısınız?
- Web Siteniz Nasıl İndekslenir?
- Web Sitenizin Değerini PageRank ile Ölçün
- Hızlı İndekslenme Nasıl Gerçekleşir?
- Site Haritası ile İndekslenmeyi Kolaylaştırın
- Web Siteniz Nasıl Banlanır!
- Gizli Metin
- Kayıt Yöntemleri
- Uzun Giriş Sayfaları
- Bedava Bağlantılar
- Yükselmek, İyi Yerlere Gelmek İçin Gerekenler
- En Önemli Unsur: İçerik
- Back-Link ve Önemi Nedir?
- Doğru Anahtar Kelime (Keywords) Nasıl Seçilir?
- Alan Adı (Domain) Seçimi Nasıl Yapılır?
- Programlama, Tasarım ve CSS
- W3C Nedir?
- İçerik Yönetim Sistemleri Web 2.0 ve SEO
- İnternette Başarılı Olmak

gibi bilimum soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Gerçekten harika ve içerik dolu bir eğitim videosu olmuş. Seo'yu anlamak ve biraz olsun bilgi sahibi olmak istiyorsanız, videoyu izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Videoyu Message to show when link is hided indirebilirsiniz.

Sayfa: 1