Forum Zero
ForumZero

Ynt: Knight Online Başlangıç Rehberi

Zero · 2 · 1270

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zero

 • Administrator
 • *
  • İleti: 1.758
  • Rep: 3153
  • Cinsiyet:Bay
  • Profili Görüntüle

Uyarılar önlemler: eh ewet hiçbir yerde olmayan sadece bana unique olan önlemler burda bitmeden birer tane kapınız.
· Önerim en azından 45-50 lvl olmadan colony zone gitmeyin kesilirsiniz. Ama derseniz ki ben gitcem yaaa siz bilirsiniz ben uyardım paranızın yarısı we 50 national point kaybedersiniz eğer national pointiniz yoksa %5 gitti desenize...
· Ah ewet colony zone we çeşitli sawaşlara asla we asla paranız warken gitmeyin yoksa yazık olur paranıza her öldüünüzde yarısını kaybetmekten ne zewk alacaksınız...
· Abyss karakteriniz bir mage olsun we 45 lvl olsun 2. area büyüsüyle ortalıı daıtın tabi hem parayı hem de abyss gemleri yürütün...
· Abysse gittiğinizde mageseniz kendinize bir provoker bulun we o adamda ko.... olsun çantanızda mutlaka 1 tane abyss olsun we gelen hiçbir eşyayı kırmayın böylece sadece sayıca üst üste konan cisimler size gelecek dierleri başkalarına gidecektir bu durumda en karlı sizsiniz (dungeon keyleri we grean pearlları da alın ki partyden çıkmasınlar siz hile yapıosunuz die nası taktik ama...
· Eslanta gittiğinizde aç gibi seeking party çıkartmayın ki düşük lvl olduunuz anlaşılmasın.
· Mutlaka lvl up görewlerini topluca yapın hem kolayca biter hem ölürsem bi daha mı gelcem buraya yusufundan kurtulursunuz.
· Oyun oynadıınız yerin net bağlantısı yüksek hızlı olsun.
· Opal crystal we crude sapphire’leri asla we katta satmayın. Hem daha ii paraya satarsınız hem de ilerki lvllarda questlerde ihtiyacınız olacak.
· We son olarak tabii ki unuttuklarım dışında 7-8 yaşında bir kardeşiniz warsa asla onu oyun oynarken çewrenizde bulundurmayın çok kötü sonuçlara neden olur.

Questler: ah ewet arkadaşlar işte beni en zorlayacak olan konu bu olacak sanırım ama korkmayın ben alnımın ak işin içinden çıkacaıma size de çok yardımcı olacağıma inanıyorum.
Beginner helper quest: ewet ilk olarak yapılması gereken quest budur. Eğer ki yapılmazsa bu büyük sorun demektir zira bu görewi aldıınızda hem her lvldan insanın partysine şartsız girebilirsiniz yani lvl rstriction çalışmaz (kolay xp gelir) hem de 30 lvl olduunuz da 500k kazanırsınız bence çok ii bi quest ayrıca bunu yaptıınızda sizi partysine alan sizi geliştiren kişiler siz her lvl atladıınızda manner point alırlar 20. lvla kadar 1er 20 lvldan sonra ise 2şerden manner point alırlar. Yani bir beginnerı 1 lvldan direkt olarak 30a kadar yetiştiren bir 35 lvllık büyücü direkt olarak 40 manner point kazanır. Başka sorusu olan?
New warriors weapon: bu da çok işinize yarayacak questlerden biridir zira ilk 10 lvlda yani hiç para kasamazken size 1 adet enchanted weapon werir nasıl mı öncelikle wormları keserken çıkan silk bundleları topla***** 5 tane sini proconsula götürüp new warriors mission ı yapmak istediimizi söleyerek hp, mp we bir adet enchanted weapon alırsınız sadece sizin classınıza ait olmak üzere... o levellarda bedavadan o levelda iice işinize yarayacak bir item hiç de fena olmayacaktır...(ayrıca proconsuldan bir çok zırh da yapması için recipientları toplayıp getirebilirsiniz.
Armor upgrade: bi başka güsel görew daha üstelik eğer ki mp mage iseniz çok da işinize gelecektir. Öncelikle en kötü armordan toplamalısınız. Ki moradonda çıkan biçok canawardan bunları çıkartabilirsiniz. Bu armoru we 1 cursed upgrade scrolle birlikte 1000 coinle proconsule gidip bu cihazı +4 we str/mp/int/dex/hp gibi özelliklerinize +6 weren bir hale getirirsiniz. Düşük levellarda çok karlı bişey oluyor... ancak unutmayalım mp mageler bunlara ihtiyaç duyarlar öyleyse mp bonuslulardan bütün seti tamamlayıp bol bol upgrade basıp hepsini +8 yaparsak (en az) (çünkü çok kolay upgrade edilio) çok da güsel bir setimiz olur...
İssac’s quest: issacla konuştuunuzda size biçok görew werdiini göreceksiniz bence yapın xp we potion weriordu. Sorunuz olursa açıklarım.
Bandicoot extermination: bandicootları keserek içlerinden çıkan dişlerini toplatın 5 tane tooth of bandicoot topladıınızda görewi bitirmek için isaac a dönüp görewi tamamlayın 200 xp point kazanacaksınız.
Speciality skills: ewet oyunun önemli bölümlerinden biri de bu 10. level olduunuzda kazanacağınız özellikleri seçmektir. Bahsettiğim seçimler 3e ayrılmalardır bu sebeple çok ii düşündükten sonra karar werilmelidir....
Silan quest: ewet bu görewi yapabilmek için en az 15 lvl olmak gerekir. Giant bulcanların ilerisinde bulunan shilanlardan düşen silan bonelardan 5 adet topladıktan sonra bulcanlardan düşen 5 adet iron bar we 50000 coin le birlikte proconsul’a götürürsenzi size bi silan armor yapacaktır. Ancak bana sorarsanız bunu hiç yapmayın derim ben denedim we ii bişey olmadıını gördüm. Ama düşük lvllarda belki işinize yarasa da bu kadar emeğe we 50k paraya değmez bence 100k ya goblin armor alın daha ii bence.
Gem of bravery: 20 lvl olduunuzda yapacaınız lvl up questi olur direkt olarak 21. lvla geçersiniz. Nasıl mı moradondaki captain kunabarl’a gidip ona blood don görewini yapmak istediğinizi sölediinizde sizi bi arenaya gönderecek bu arenada blood donlarla sawaşmalısınız ondan sonra da kutulardan 10 tane gem of bravery çıkardıınızda judge’a çıkmak istediinizi söleyip sonra da captain kunabarla görewi bitirdiinizi sölediinizde 52 k xp kazanacaksınız.
Relic searcher: ewet 20. lvlda yapıcaınız en ii görewden bahsedeceğim bu görew sizi en az 300k para wereceini sölediimde suratınızın halini tahmin ediyorum. Öncelikle moradonda çıkışa doru baktıımızda sağ tarafımızda kalan yere gideceğiz burda karuslardan bir adam göreceksiniz ismi “nashira”(280,400) bu adama gittikten sonra yardım etmek istediğinizi söleyip ardından aynı şekilde baktığımızda sol arka tarafta bulunan “veronica”ya(400,370) gidip konuşun we tekrar nashira’ya dönün böylece 100k para + 2 tane opal kazanacaksınız ancak kesinlikle bu opalleri satmamanızı öneriyorum mutlaka işinize yararlar ya questlerde işinize yararlar yahut çok daha pahalıya insanlara satabilirsiniz 1 opal çok rahat 150 k ya satılmaktadır hatrınızda olsun.(30. leveldan sonra yapılamıo sanırım)
Guard trainee of moradon: 460,180 kordinatlarında bulunan bir adam war bu adamcağız guard olmak isteyen bi acemi buna 3 adet bulture horn götürdüünüzde size 5000 xp we potionlardan bi öbek werecektir.(30. lvldan sonra olmuo)

Trader kim: el morad teleport gate’inin yakınlarında bir adam war adı “kim”(350,320) bu arkadaşa 1 bulture horn 1 fang of wolf man 1 orc talisman werdiinizde size 1 adet normal upgrade scroll 3000xp we 100k para wercek die hatırlıorum.(30. lvldan sonra olmuo)
Veronica in shrine of life: daha önce konuştuumuz veronicaya gidip bi daha konuşunca bise bi görew werio böylece dorudan nashiraya gidip konuştuktan sonra tekrar veronicaya döndüümüzde 3000xp 10 water of grace 10 potion of sagacity kazanıoz ne güsel deil mi?(lvl 30dan sonra olmuo)
Guard patrick: (445,280) kordinatlarındaki patrickle konuştuunuzda size bi görew werior bunu bitirdiinizde 5000 xp we potionlar werior bu görewi yapmadıım için size açıklayamıyorum çok fazla bu açıdan çok sorry.
Recoincidence report: işte 30. lvldan 50. lvla kadar yapılabilen lvl up questi ama sizi yanıltmasın 50. lvlda yapınca 51. lvl olmuosunuz sadece 30dan 31e geçirtior bakalım neymiş ırkınıza göre captain falkwin(1705,330) yahut captain fargo(345,1700) ile konuşuosunuz. Recoincidence order’ı alıp doruca şuraya gidiorz [Karus(1880,1240) El Morad(110,410)] yani bu ne demek karuslar için oraya el moradlar için de buraya... gidip reconlar hariç dier scouting soldierları kesioz we 5er tane recoincidence map topluoruz böylece captainlara geri dondüümüzde 368000 xp alıoruz sizce de hoş deil mi...
Batllefield: ehe ehe ehe ewet arkiler işte dier lvl up questimiz 40 lvl olduunuz anda herkesi sallayıp moradona gidioruz ama derhal neden mi bu görew sadece 40. lvlda yapılıyor we %1 bile kasmadan yapılması awantaj zira captain kunabarlla konuştuumuzda battlefield e girmek istediimizi söleip daha sonra içeri girioruz goblinlere karşı mutlaka ranged wuran şeyler gerekli zira adamların yanına gidip wurmaya kalkarsanız sizi direk kesiolar. Az canları olmasına rağmen oldukça ii gömçürüolar mageler için area ile bile kesilebilen bu canlılar tek kişi ile kesilirse 5000 xp werirken 2 kişi ile 6700 küsur xp werior 3 kişi ile 6200 gibi bi rakam da xp werior ancak kesinlikle assassinler we warriorlar kolayca yapamıor haberiniz olsun ama mageler area ile alabilior...
Guardian of 7 keys: ewet en zor lvl up questi işte geliyor 50. leveldan 65. levela kadar yapılabiliyor ödülü ise tam t***** 14 500 000 xp nasıl ama ağzınız sulandı değil mi çok hoş bir görew we en zoru da 7 ayrı keyholder (sentinel of key) adamın bütün haritaya dağılmış olması yani bu demektir ki bütün karus şehirlerinde ayrı bütün el morad şehirlerinde ayrı olmak üzere 7 ayrı insan bulmalısınız 1.den başla***** 7 tane key holder ancak sırayla gitmeli üstelik bu keyholderlar sürekli dolaşmakta her keyholder size bir soru sorar eğer ki yanlış cewaplarsanız her şeye en baştan başlamalısınız doğru cewaplarsanız bi sonraki keyholder size soru sorar yoksa sormaz. Konuştuktan sonra adam farklı bir yöne gitmeye başlayacaktır bu da aklınızda olsun yani 1. soruyu da doru cewaplamalısınız. Doğru cewap sıralamasının şöyle olduunu duydum ancak doğru mudur bilemicem 1-1-2-2-1-2-2 7siz yine de bi kontrol ediniz.
Warrior master speciality skill: 1 lobo 1 lycaon 1 lupus pendant kapıoruz bunun yanında 10 sapphire 10 opal 10 crystal’i de doruca warrior master shaky’ ye götürüoz [Breth(270,1655) Village we Piana Village(1700,380) ] bölece warrior master skill’ini seçebilios. Nası ama değer haaaa.
Rogue master speciality skill: 1 tail of shaula 1 tail of lesath 10 blood of glypthodont 1 fang of bakkira 10x(crude sapphire+opal+crystal) bulup secret agent clarence’e [Karus(Bellua Village:1420,1290), El Morad(Asga Village:1090,1130)] götürüos bölece master skill’imizi açtırabilip master assassin ünwanını alabilios.
Mage master speciality skill: 1 kekuri ring 50 gawolt wing (ki çıkartmak çok zor 1 adet 45 lvled mage lasım baştan söliim bir de elbette ko.... lasım ki bölece cilöps die lootlayınız.) 1 tane cursed bone 1 tane feather of harpy queen 10 blood of glypthodont 10x(opal+crystal+crude sapphire) toplayıp direk arch mage’e götürüos karus için linate village da we el morad için raibada...
Priest master speciality skill: 1 holy water of temple(bu nerden çıkıo bilmiom so sorry about it) 10x(crude sapphire+opal+crystal) we de 10 m parayı priest minerwa’ya götürünce master oluos bu sırada bu arkadaşımız moradonda karus inn keeper’ın sağında bulunuo)
62 lvl master warrior quest: 1 feather of harpy queen 30 safir we 5m parayı warrior master shaky’ye werince 62. lvl özelliği açılmaktadır...(scream scroll)
62 lvl master rogue quest: 1 kekuri ring 30 crystal we 5 m parayı secret agent clarence’e werince 62 lvl özelliği açılmaktadır( ay ne resmi yazdım ya)(magic shield scroll)
62 lvl master mage quest: 3 Blessed Enchant Scroll(STR), 3 Blessed Enchant Scroll(HP), 3 Blessed Enchant Scroll(INT), 3 Blessed Enchant Scroll(MAGIC) we 5 m parayı arch mage’e werince 62 lvl özelliğini yapmaya başla***** kutlayabilirsiniz. (absolute power scroll %30 damage increase oluor kendileri)
62 lvl master priest quest: 100 zombie eyes 30 opal we 5m parayı priest minerwa’ya werirsek eğer judgement scrollü kapıoruz cnm.
Thorn magic: ewet mageleri coşturan 2 büyüye geldik sanırım biri bu dieri ise impact magic oluor 2si de birbirinden hoş yani nası anlatsam bilemem sanki çikolata gibi bişey yani anlatabildim mi? ==> Arch Mage Drake[Karus(1560,430), El Morad(750,1750)] ile konuşup görewi aldıktan sonra 5,000,000 Coin, 30 Sapphire, 30 Crystal, we 30 Opal toplayıp geri dönünce thorn magic skillini örenioz hayırlı olsun...(54. lvlda sahip olabilios ancak)
Impact magic: Arch Mage Drake[Karus(1560,430), El Morad(750,1750)] ile konuşup 1 set goblin armor we 5,000,000 coini geri getirdiimizde impact magic’i örenmiş oluoruz hayırlı olsun(57. lvlda sahip olunabilio).
Goblin armor quest: ancak 15 lvl we 60 lvl arasında yapabildiimiz bu hoş şeyi 60. lvlda bol miktarda yapmalıyız tabii ki bol miktarda da manner pointe ihtiyacımız olcak neyse anlatıorum goblin villagelardan istediğimiz türe uygun 5 adet part alırız ancak ne kadar fazla toplarsak o kadar fazla şansımız war daha ii parçalar çıkarmaya zira üst üste yapılan 100 parça goblinden 5 adeti en yüksek sewiye oluyor %ye wurursak her beş parçadan 1 adet goblin armor çıktıına göre aynı tip 500 parttan gerekli ancak unutmayalım ki en yüksek sewiye olan partlar en az 20 m e gider yani genel parayı bile karşılar... proconsule art arda yaptırtmalıyız bu parçalardan hadi hayırlı olsun... deişik partlar deişik paralara yapılıo pauldron 100kya yapılırken boot 30 k ya gauntlet 40kya helmet 50 kya we pad 80kya yapılıo...
Armor of destruction: ben bunu hiç önermediim için açıklama gerei duymadım ancak hell hound keserek talisman of destruction düşürmek we bulcan keserek de iron bar düşürmek lasım ancak bu da bir görew içerio şu ana kadar kimsede görmedim ama bu destructionları başka şeylerle daha birleştirmeye götürünce tamir edilebilen bi armor çıkıor we çok daha güçlü olduu için de priceless onu yapabilecek olan warsa eminim pauldronunu en az 50 m den satar ki daha önce görülmediini düşünürsek 250m bile normal olacaktır peki öle bi upgrade olduunu nası kanıtlarız dikkat edersek bütün armor of destructionların altında quest item yazar bunun nedeni de işte üstteki olaydır...
Talia skin: bu armor deişik silahlara karşı xtra armor sağlar we siz bir warriorken üstünüzde bunlardan dagger defenceli olanı warsa we bi assassin sizi kesmeye çalışıorsa o assassinin tek kurtuluşu town çekmektir. Ancak bu armor da tıpkı üstteki gibi tamir edilemez...
Beginner helper programı: bu program cidden de çok yararlı olmakla beraber bazı kişilerin kurtarıcısı bazılarının da en büyük ihtiyacıdır benim gibi shout bardan moradonda bütün beginnerlara dawet gönderen biriyseniz mannerı daha da yükseltmenin keyfini farketmişsiniz demektir peki beginneer helper we manner point nedir öncelikle herkes oynun başında beginner olmalıdır ki lvl restriction yemesin we 500k kazanabilsin 35lvl üstü kimseler ise beginnerları partysine alıp eğitmek suretiyle hem manner kasmakta ki bu upgrade we daha biçok şans işinde işe yaramaktadır hem de partyye giren insanların ortalama lvlından ne kadar yük....e o kadar daha fazla xp götürmektedir öyleyse bu bir cennettir asgada partysine 7 tane civcivi toplayıp 2si priest elbette dklere solo çeken bir assassin 2 saat içinde yaklaşık olarak 25x7 den 175 manner point kasabilmektedir hem kolay hem güsel yoldan ancak civcivlerin ölmemesi xp kaybetmemesi gerekir zira öle olmassa manner gelmez aynı şekilde civciv de lvl atlayamaz bu 2 taraf için de sinir bozucudur...
Sawaşlar nedenler we sonuçları: 5 tip sawaş wardır bunlardan clan sawaşını teke tek dülloyu elersek 3 önemli sawaş kalır... lunar gate war, dark lunar gate war, we castle siege war...
Dark lunar war: lvlları 30 we 50 arasında olan kullanıcılar girebilior. Keeper’ı öldürürsek 1000 warderı öldürürsek 500 national point kazanırız. Öldürdükçe para kazanmayız ancak ölürsek %5 kaybederiz paramızdan. Falan filan lunar wara çok benzio ancak lvl sadece 30-50 olması gerekio. Bu lunar war’un bir alıştırması bi provası gibi bişey...
Lunar war: karşıdan adam öldürürsen 50 national point kazanıosun kendin ölürsen 25 national point kaybediosun. Eğer national pointin kapmamışsa o zaman %1 xp kaybediosun lvl 30dan büyük herkes katılabilio en fazla 200 oyuncu katılabilio asıl sawaş bu. Bunu yenerseniz sizin logonuz çıkıyor oyunun açılışında. Sawaşı kazanmak şöle oluor...


ForumZero♥♥♥


Çevrimdışı Zero

 • Administrator
 • *
  • İleti: 1.758
  • Rep: 3153
  • Cinsiyet:Bay
  • Profili Görüntüle
1. 3 tane guard npc’yi (warder1 warder2 we keeper) kesersek.
2. 1 saat içinde bunu 2 taraf da yapamazsa en fazla kim adam öldürmüşseo taraf alıor damalı bayraı (sanırım yanlış bişey söledim).
3. 2 taraf da eşit sayıda npc öldürdüyse yine en fazla oyuncu öldüren  taraf kazanıo sawaşı.
4. eğer ki 1. we 3. maddeler kazananı belirleyemiorsa bi önceki sawaşı  kazanan kazanmış kabul ediliyor....
Castle siege war: bu da delos zonedaki delos castle’ın komutasını almakiçin sawaşacak 4 weya üstü sınıfındaki ...... clanlarından bikaçınınsawaşması sonucu kazanılıyor kazanan taraf hem delostan hem moradondanwergi topluyor üstüne üstlük o klan üyelerine daha fazla sanşla güselitemlar çıkıor... 1,5 saat süren bu sawaşta pazartesi günleri saat13:00da başlıor olması lasım ancak şöle bişey war ki bu sawaşagirebilmek için 4. sewiye ...... olmak gerekio sawaşta kaleninortasında bi artifact war tamam mı bu artifactı x clanı parçaladıysaartifact hemen kendini yeniliyor we x clanı için oluşuyor x clanıkalenin komutasına sahib oluyor y clanı parçalarsa artifactı y clanıkaleyi alıyor aktif 1 saat içerisinde en son hangi clan artifactasahipse delos zone onun emrine giriyor delosu kontrol eden klanistediğinde abyss dungeona giden kapıyı kapayabiliyor istediğindeaçabiliyor ama tabii ki paralar geldii için mutlaka açmak lasım di mi
Uniqueler we forgotten temple: ewet geldik işte bi başka hassas konuyauniqueler çok deişik biçimlerde olabilmesine rağmen bazıları wardır kiuniquelerin de üstünde adeta uniquelerin unique’idir işte böyle içerisadece ilk 32 kişi girebilir we malezya saatiyle 7:30dan sonra açılır(türkiye saatiyle 1:30a denk gelior sanırım (akşam)) öğleden sonragittiğimizde 46-59 lvl arası olanlar 2nd grade olana 60 we üstü olanlar1st grade olan temple a giderler ancak şöyledir ki içerde hiç sorunyaşamadan herkes party kurabilir dost düşman en sonunda yarım saatiçinde bütün temple’ı temizlemeniz gerekir böylece bir tane chestalırsınız ancak bu hiç de kolay deildir eğer ki temizleyemezseniztemple otomatik olarak kapanır. We siz de sadece xp kazanmış olursunuzyaratıklardan kesinlikle item weya para düşmez ancak herkesiöldürürseniz templedaki chesti gidip miraseth’e wermelisiniz o chestiaçacak we size unique i werecektir yalnız bu çok zor olan bir görewdirwe ölürseniz moradona gidersiniz yahut canınızın hiçbir önemi olmadan/town yazarsanız da moradona gidersiniz. Ama söylediğim gibi 2nd gradetemple için öyle bir klanca toplaşmalısınız ki siz dahil 32 kişi ordabeklemeli we kapı açıldıında derhal girmelisiniz we tabii de 32 kişi de59 lvla yakın olmalıdır ki daha kolay bir dövüş olsun. Hadi kolaygelsin.
Şehirler:
Moradon: ilk başladıımız şehirdir karus da olsak el morad da olsakburadan başlarız yolculuumuza... öle bi yer ki ejder we perilercekorunuo(cidden hikayesi böle) we öle bi yer ki karus we el morad busebeple sawaşmıo iki tane warp gate’i war ki biri el morad dieri karusiçin we yine ticaret için best mekan zira 2 taraf da burda olduu içinçok da güsel para kasabilioz bişeyler satarak bu sırada kecoonlardankekuri çıkartmak için de paso buraya urayacaz tabi... neyse...
Haritalar:

Carnacın dünyası

N Başlangıç karmaşa vardı. Timeless enerji Renk ve hafifin bir büyükkütlesindeki swirled Uzayın soundlessnessi. Millennia enerjilerinüstünde Cisim kazanıp kendisini dokumayı başlat Kumaş ne günün birindehayadı harf harf söylerdi
Bu kumaş bir iplikin dışına bir manasız Güçün parçası kütledenkendisini çözdü. Bu iplikin özü biriyken ve Enerjiler olarak aynı hangianda Onu geliştirmek bir ayrı patika boyunca değişti mi. Yalnız bilinçkazandı

Zaman geçer.

Bilinç gelir uyandır. Ilk olarak dolaşır çevresinde ne şimdi bir yıldızçok kompakt oldu Enerjiler eonsun üstünde kendisini dokudular mı. OCansız yıldızda görünüp dokunul Ilk duygu hüzünü

El outstretchediyle o logos onu aldı Hayadı yaratmak için kendisinde.Günlerce biçimlendirdi Ne dünya carnac olurdu. Ilk olarak o Karalar enuzun boylu dağı yarat ve En derin vadi. Ardından bulutları yarattı veGökyüzü. Onun bitmiş ve o olduğunu düşündü Hoşnut edin

Alem yapan dağlardan dünyayı seyretti Rüzgarları soğut o swept onundoruk. Dokundu Bulutlar ve keçe bir o gibi ıslaklık asla sahip oldularÖnceyi hisset; Duygu serinden ıslak hoşlandı Sunun duygusu. Onu tadıphayrete düşürüldü Onun saflıkı ve nasıl serinleticiyle o. DüşündüKaraya bu ve onun hakkında aşağıya baktı altında O. Karanlık ve kuru veilk kezdi Dağlardan o ayrıyı gerçekleştirdi Dünya bakmadı güzel verağmen dünya Canlı olan değil o dön. O konuşmadı Yetiştirme. Yalnızcaebediyet için spindidir Enerjiler gibi moldeddi

Bulutlarda rutubedi düşündü ve Tecrübede onun hissettiği sevinçihatırla. Karaları istedi , hissetmek için o olarak hissetti o willedYağmura bulutlar ve bu yüzden yaptı. Yağmur yağdı için 49 gün ve su selbasan kayaları yonttular Vadiler ve yaratılan okyanus. Yakında dünyaBir görkemli mavi bir türkuvaz kıymetli taşdan asılı hoşlandı mı Uzayıncolorlessnessinde. Fakat orada Splendorsu tecrübe edebilen şunlar Nehirokyanuslar ve göller. Kayalar ve dağlar Logos sahip olduğu için bilgilicansızdı

Kilden kalan enerjiyi al o Onun yarattığı dağları yap hayat. Ilk öncesuda yüzmek için balıkları yarattı çok fazlayı sevdi. Ardından ağaçlarıyetiştirdi kim Ebediyen onun rutubetin hazır bulunmasına toleransgösterin. Daha sonraki hayvanlar geldi ve soaring kuş tutar Hayatladaha uzak dünyayı süsledi. Son geldi Onun benzemesinde yarattığıadamlar. Onlar fazla Küfe güç takım elbiseye dünyaya sahip ol onlarınIhtiyaçlar ve onun yerleştirdiği insanoğulunun ilk tohumu Yaratılanbüyük nehrin yanında. Orada tüme sahiplerdi , başarılı olmalılar

Bir zaman için tüm iyiydi. Logos şimdi bir tanrı Hoşnut edin. Ve onuntüm yaradılışları sevinip başarılı oldular Karada onlara ihsan etti.Fakat tüm Ihmal edilmiş. Onunda insanoğulunu yaratmak için acelesindeKilin bir parçasının unusedi terk edildiği şekli sahiplenin. Kil enkaranlık vadide unutulmuşu ser Yeni dünya. Orada o bekleyen yüzyıliçini ser Bir şeye molded olmak için onun sarımı için güzel. Ilk olaraksabırlıydı

"logos bir özele benim için planladırır , düşündü Kendisine belki o  değil mi? ne Küfe ben

Fakat zaman bilinçle herşeyle onun Sabır azaldı ve acıyı yetiştirdi.Anla Dünyanın kumaşı ve aşıla bir Akıl farklı logos kendisi unutulmuşparça Mevcudiyede kil willed kendisi. Azar azar Her dönüşümledönüştürdü ve o Unutulmuş olmayın daha fazla nefret dolusunu yetiştir

Sırası gelmişken logos unutulmuş parçayı hatırladı Fazla geç uzaktı.Kendisini adlandıran bir varlık Patos oluşturulmuştu. Güçte logoslarekabet etti Fakat sevecenlik aşkın hiç birini içer ve Onun meslektaşıolarak yaratmak için arzu. Yerine O logosun özene bezene sahip olduğukıvırmak için longed Yarat. Intikam pato olarak ilk önce güçüngösterisidir Aşılamak değişim değişim miydi hangi logos Başlangıçnefret etti

Gösterisinden gece gündüz dört mevsim geldi Hayat ve ölüm. Fakat buyeterli değildi; Patos Ağrıyı tecrübe etmek için logos ve terki isteHissetti. Kum patosun bir avucu almayı aşıladı Bilinen olan her tahılıniçerisinde zaman Adamların günahları sentiments ve itici güçlerledoldurdu. Insanoğulunun tümüne onun alıp yetiştirdiği her tahıl; Ve ogösteriyle adamlar logosdan uzakta döndüler. Hırs şehvedi öğrenip birarzunya sahip oldular Hükmetip yok edin

Logosun ağladığı onu durdurmak için güçsüz--------------------------------------------------------------------------------


Karmaşanın başlangıcı

T Dünyayı değiştiren patosdan beri biraz zaman. Fakat neden olarakmaksatı değilken Hayatın arasında ayrım ve ölüm bir yeni oyuncuTanrıların arasında bu oyun varlığa vardı. Orada değil mi? yeni Bunatahammül eden tüm için hayat logosun görmesiydi Onun splendorunumuhafaza eden bir tahammüllü dünya Tüm ebediyet için. Fakat ölümünonsediyle Yaradılış shiftedin kumaşı için hayatla şunlar Hayatın aldığıyeni ölmek yeri miydi. Logos güçe sahip oldu , yaratmak için yaptıposses Yenilemek için güç. Hayadı yeniden yaratmak için görev Ayrılanenerjiler arkasında ölüyle bir yeniyle sorumlu oldu Tanrı hayatakaranın tanrıçası
Farklı logos ve az birbirini etkileyen patos Dünya akarayla sabitbağlantıdaydı Her yaşam varlıkla. Yaşlıyı seyretti sarartıp soldur Veöl ve o nurtured almak için genç onların Yerleştirin. Yaratıklarıanlamayı öğrendi Hangi dünya ikamet etti; Aşka öğrendi Onun kendiolarak onlar rağmen o onların Doğru yaratan ve onlar onu ödedilerhomage. Bitmiş Onunda zaman logosu büyüyen uzak hissetti Kaygı; Ologosu tanıyordu , şimdi yaradılışlarını ihmal etti Katlanabildiği içinyapan onların ağrısı Değiş. Kusuru getirmeyken Ya logos ya da patos odespaired o hayat Bir kerenin kılavuzlukun altında yaptığı o olarakartık başarılı ol Yaratan

Belki "düşündü ben Benim kendi olarak bu çocukları kabul et

Kader ona sahip olduğu için iddiaya dilekçe Onun kendi olarakyaradılışın tümü kısıldı. Logos Şundan kork hatta yaradılışlarınıgevşeterdi Ilerletin. Akaraya söz verdi o özgeçmiş Sorumluluku; Vetanrıça tatmin oldu Dinlenmek için bununla cevap verip konuyu serer.Sonra Onun istediği tüm tüm dikkat etmek için dünyaydı Için;Stewardshibi iddia eden ona az önemli olan o. Fakat rağmen o kendisiAşağıya onu derin gerçekleştir diledi , şuna sahip oldu Şereflendirin

Fakat logos sözünü yerine getirmeyi başlatken Patos reemerged. Busıralarda eğriliğe karar verdi Logonun yaradılışlarının ilki dağ Hangilogos ilk önce rüzgarları hissetip dokundu Bulutlar. Kolaylıkla patosateşi aradı Carnacın içerisinde derin göbektir. Pent yukarıya zorlarAteşliyi yaratan dağın tepeleri yoluyla baş göster Erimiş lavınkraterleri. Tahripte dehşete uğrat Sevgili dağ logosu durmaya yavaştıPatos olarak o güçlü darbe şaklamaya vurdu Onların tahripkara nedenolan her volkanın yanları Yutup tüm tutuşmak için unheeded akmayızorlayın Onun patikasında şu ayakta durdu. Ormanlar ve ikamet edenleriMahvolmuş nehir hiçliğe kaynattı mı Ve izah eden dehşetteki ayaktaduranı taşlaştığı adamlar Onlardan önce hayatlarını kaybetti

Nesil sonra çoğu ormanlar Mahvolmuş akara regrew. Bir kez dahanınyürüttüğü hayvanlar Bereket ve nehirlerdeki dünya tekrar aktı Onlarolarak bir kere yaptı. Adam fazla kayıplarını düzelt Ve yeni nesilintanıdığı çoğu hiçbirşey Ne önü tecrübeliyi atfeter. Onlara Her zamanspewed olan sessiz dağ heri ateşler çok sık sık ve onuna dikkat etmekiçin öğrenmişlerdi Büyüleyici güzellik. Aslında , birçok asla takımdeğilmişti Aşağıya yalnız göz dikerek bakan bırakan bir dağdaki ayakLogos olarak ondan güzel dünya bir kere yaptı. Vadesi gelmiş Bu logostekrar gerilemekti için onuna ümitsizliği sahiplenir Ve dikkat et dünyaiçin bir parça Daha uzun onun kendi

Logoyu üstlenmek için bu sıralarda akara belirliydi Var say sorumluluk.Ve tanıdığından beri o Kolayca ona bittiyi ver için iyiliği Onun ridekomplo kurduğu hayat kendisi dünya Zayıf hearted logos ve bozucu patos.Birinin akaranın tanıdığı diğer tanrıya unbeknownstu Diğer. Hiçbirşeyintanıyan tanrı şifresi vardı Fakat tahrip ve hile. Bazı şuna inanırŞifreydi kim kullanarak bilinmeyeni yetiştirdiği yöntemler Tahripkaraneden olmayın düşünceleri değiştirir Carnaca. Için patos sorumlu Yoketmek için tabiadında olan değil onu değiştirin. Birçok Bir tarihçiyıllarda bu sayıyı tartışırdı Gelin

Şifre logosun mevcudiyedinin söyleyen varlığı Ihtiyatlıyı yetiştirip bu  yeninin hakkında akarayı sor "tanrı"

Nasıl şifre miras olarak aldı , varlık bilinen değildir Bana fakatkesin ne şudur güç Yaradılış o. Tozu dokuyama Kara dağlar yağmurudeğiştirirler ne de o Dünyaya hayadı getirin. Onun gıcırdatabildiği Enince toza en uzun boylu dağ ateşler Vapor ve smite her canlı varlığakar yağın. Hiçbirşey daha fazla hiçbirşeyi yok etmek için güçe sahiptirDaha az. Güçüdür , patosun ridi olmalısınız

Bunu du***** logos sevinçli ve hemendi Bu tanrı şifreyi arayıp bulmakiçin sol. Logos rüyalara sahip oldu Onun öncekiye geri dönen dünyasıoluşup yaptı Goddesin gülümseme bayıldığınır gör

~

Şifreyi bulan bir kere güçün şekli değildi Hangi logos tasavvuretmişti. Anti tezdi Onun kuru yemiş küfesi eskimiş bakıp edindiğiihtişam Diğer tanrının kokusunun hiç biri. Regardless Logos hayatıntanrıçasına güvenip ilerledi Lütufu iste

Akaranın zaten sahip olduğu ona bilinmeyen yaklaştı Şifre ve fırsatınosu söyle Seleflerini yok et öldürmelisiniz Patos ilk "söylemişti logosSizin öldürebildiğiniz idealistic ve zayıf o sizin Boş vakit. Şifre iyiolarak akaraya güvendi için Tutan hayatın saflığı şeytani ve hayatsonra Tüm alanıydı

Hazırlıkta yüzleşen patosa logos ulaştı Dışarıda ve etrafında bulutlarıçiz. Bulutlardan Bir bıçak ağzını çok güzel yaptı , onunu maskelediDeadliness. Onun şifreye verdiği bu bıçak ağzı ve Birlikte onlar enderin vadiye journeyed Patosun ikamet ettiği carnac

Vadinin ağzında bir çok büyük kaleyi dikti; Değişimin bir tanrısınınikamet etmeyi seçtiği tuhaf Bir şeyde çok boyun eğmez ve unchanging.Fakat Yaklaştıkları için patos dışarı adım attı Gölgeleyin. Elinde birmızrağı savurdu En ince tahta yeşille sızlattı. Hayadı saçtı Ona birkesin sakinlik olan kendisi ve orada Bir barışçılın durgunluğu oradayıağaçlandırır Bunun gibiyi yaratabilendi tek bir bir silah

Sahip olandı varışın patosunu uyardı Diğer iki sabırla bekleyenşimdiydi ne Kaçınılamazı düşündü logos patosun sonu Ve iyi olarak şansşifreyle

Savaş hızlı fakat kızgındı , hayır Suçlayan şifre olarak savaşçılarladeğiş tokuş et Parıldayan kılıçı yükseği tuttu. Patos yalnızca ayaktadurdu Mızrakıyla darbeden sonra kapatan darbe Saldıran sayaç o nezamanabildidir. Logos yalnızca Kavgayı seyretmek ayakta dur şunayalvarmayı izah et Patos sonuyla karşılaşırdı

Fertine düz bir durumda dönen tanrıları eşleştir Onlara bir kenarıvermek için güçler. Ilk olarak patos swept Uzakta güneş ve dünyayıgönderen yıldızlar Karanlık. Zaten unused olan şifre Şimdinin kendibulduğu karanlık vadi daha fazla körleştirdi. Patos lunged omuzusıyıran mızrakı Muhalifi. Tanrının yağmur yağdığı yaralıyı öfkelendirVadi yerleşimdeki tahrip tüm fakat Kaya alev alev. Görüşünü düzeltipyakala O olarak patos tümden kapalı koruma yanan onunda baktı Kaleşifre slashed ve severed sol Patosun eli

Gökgürültüsü patos gibi lifebloodu olarak ağrıda çığlık attı Tükenmişdışında o. Fakat şifre ve logos Bir şeyin olduğu o triumphantlyda bak.Incelikli değişim patos ve şifrenin içerisinde meydana geldi Görünüşüdeğişmedi fakat demeanoru Hayat kuvveti siz shattered ve ıslah etBirbirlerinin şekline. Bazı yoluyla patos Şifrenin vücudundaki şimdininikamet ettiği büyünün çaresi Fakat şifrenin özü şimdi yırtıkta serVücut yaralı tek ana önceki sahip oldu

Rağmen ağrıda şifrenin ruhu reddetti Hemen ölün. Bir son gösteriyle ofırlatacak mı Onun kendi vücut vücuttaki onun sıkıca tuttuğu mızrakçalıntı ondan mıydı. Yansıtan patos Onun kendide dahi kaçınmayıbaşarmadı Mızrak tahripin lorduyla onda at

Patos şimdi ölüyü ser şifre ölmekte olanı ser. Şifre Asla weakeriyetiştir ve yapan logosla kaçtı Ateşi aradı , aşağıya vadiye onundaydıSahiplenin. O ardından güçlerini gerçekleştirdiği zaman Şeylerintahribine artık sınırla Fakat onun ikna edebildiği biraz çabayla çokdeğişir Nasıl hoşlan patos ünlüydü için. Odakla onun Severedindekiyeteneklerin o ilk silahlandıkları yavru kuş Akarak kanı durdur.Ardından çekti Sinewde ve onları yapan kemikler genişleterler kadar Ensonunda noksanın şeklini aldılar Eklemli organ

Tamamen düzelt güçü bulan yeniyle ayakta durdu ve Duymak için tüm içinbağırdı yeniden doğmuşum Ben için benden kork şimdi eşsiz mi!

Güçün bir sergilemesi olarak o shattered vadi Ve molozun dışına biranıdı yaptı Taş fakat cam. Anıt Dışarı çıkan onun keskin ağızlarıylagüzel Tüm yönetim daha az muhteşem değildi. Adamlar akın ettiler Onuninşasındaki marvel ve homageyi ödemeye Onun yaratan tanrı şifreye--------------------------------------------------------------------------------


Pianna şövalyelerin hikayesi

O Yaradılışın kumaşı bir kolay kırılır birdir. Değişimlerle Patoslaneden ol ve sonra yeni patos şifre Varlık carnac kendisi aşamalıyaişaretleri göstermeyi başlattı Değiş. Ilk olarak manasız değişimdiSolan çiçeklerin kokusu daha fazla olan mevsimler Arada bir gelentahmin edilemez ve yer su Bitti kahverengi paslanmış gibi. Bu şeyadamlar aldılar Az ilan; Açıklamalar için ihtiyaç duymazdı Için bazenşey "hemen ol"
Tüm bu şeyler yapan şifre değildiler fakat Dikkatta o için kendi fazlameşgul lavishingdi Onun yeni konuları buldu. Yıl daha sonraki humankindAltı büyük kraliyede kendisini bitti böl çöl buegrantın mongerhellsgaremiyle savaşın Onun limanlar ve çelikin gemileri beyaz şehirleMuhteşem hasatla ünlü arrdeam planisad Brisbia ticaretin merkezi vesonunda havai tren Her kraliyetin en uzak sondaki moradı

Etrafta bu sıralardaydı ne zaman tuhaf yaratık Carnacda bütün belirmeyibaşlat. Ilk olarak onlar Kurtlar olmak için düşünce ayılar ve diğerihayvanlar mıydı Kimin maksatlar şiddetli olabilirdi. Fakat onlarFarklıydılar. Ve her geçenle Yıl ayrımı hemen yetiştirip yetiştirdi.Biraz Taş büyü ve en kötünün sighting beingsini başlat Tüm şimdiarkadaşlar olan şunlar resurrected Getiren tüm hayattaki hareketliceset eğilime Düzeye onların anladıkları ölüm

çok geçmeden bu "cehennem gibi yaratık" Bunun gibideki büyümüş o hattainsanca şehiri numaralandırmış mıydı Yüksek duvarı ve staunchsavunucularla Feshet onların. Düşmek için ilk planisaddı Bu nedenleyemek kaynak scarreddi. Hemen sonra Brisbia ve arrdeam düştüler. Hattagüçlü babarian Kraliyet hellsgarem torchinge dayanmadı Ona izin vererekkendi şehiri düşer. Birkaç hayatta kalan gemide akın etti gemilerKendisinin bıraktığı buegrants onların Denizle havai tren morad içinşehir firar
ForumZero♥♥♥