ForumZero
ForumZero

Np Sembolü (Knight Mark) Hakkında Herşey

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zero

  • Administrator
  • *
    • İleti: 1.758
    • Rep: 3153
    • Cinsiyet:Bay
    • Profili Görüntüle
knight Mark (Np Sembolü) Nedir?

Np Sembolü nün Diğer Adı "Knight Mark" dır.Knight Mark Oyunda İsminizinYanında Çıkan Bir Avatardır.Aşağıdaki resimde Knight Mark ın NasılOlduğu Görünüyor.


Knight Markın (Np Sembolü) Amacı nedir?

Knight Mark En İyi Oyuncuları Tanımak İçin İsimlerinin Yanında Başarı Derecesine Göre Çıkar.

Sıralama sistemi Nasıl Çalışır?

Sıralama Oyuncuların Toplam National Point leri Esas AlınarakYapılır.Aşağıdaki Resim National Point in Nerden Kontrol EdileceğiniGösterir.National Point Nedir? Nasıl Kazanılır?

National Point (NP) Sizin Ulusunuza Bağlılığınızdır.National PointYaratıkları ve Karşı Ulusun Oyuncularını Colony Zone HaritasındaÖldürerek Kazanılır.National Point Kazanmanın Bir Başka Yolu İse LunarSavaşında Karşı Ulusun Npc (Non-Player Character) sini ve OyuncularınıÖldürerek dir.GameMaster ler (GM) Periyodik Olarak Oyuncuların NPlerine Katkıda Bulunacak Etkinlikler Düzenlerler.

Sıralama Oyunu Nasıl Etkiler? National Point Neden Ölçüm Aracıdır?
Sıralama Oyuncunun Ulusuna Olan Bağlılını Belirler.National Point ZorluPK (Player Killing) Yeteneklerinin,Güçlü Eşyalar,Biraz Akıllılık veOyuncunun Konsantrasyonunun Açıklamasıdır.Ayrıca Oyuna KendiniAdıyanlar Derecelerine Göre Diğer Oyuncularda Saygı Kazanmalarıdır.EnGüçlü Olmak İçin Yapılan Müsabakalar Oyuncuları Dahadaheyecanlandırarak Oyunu Daha Zevkli Hale Getirir.

Sıralama

Sıralama Sadece Her Ulusun 100 Oyuncusu İçindir.Biri El Morad DiğeriKarus.İsimlerinin Yanlarında Knight Mark (Np Sembolü)Kazanacaklar.Ayrıca Ekstra Olarak Knight Mark la ÖdüllendirilenlerLogolarını El Morad Castle ve Luferson Castle da Bulunan KnightClerkden Ödüllerini Elde Edebilirler.

Knight Mark (Np Sembolö) Görüntüleri
Top 100 Sıralamasında 6 Farklı Knight Mark (Np Sembolu) Vardır.Aşağıdaki Tablo 6 Farklı Knight Markı ve Açıklamasını Gösteriyor


ForumZero♥♥♥