Üyelik Sözleşmesi

Forum Zero Forum Kurallari Vede Sözleşmesi

1- Üyelik Ücretsizdir

2- Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

3- Forum Üyelerimiz Yeni Bir Konu Açmadan Önce O Konunun Forumda Mevcut Olup Olmadığını Kontrol Etmelidirler. Bunun İçin Forum'un Arama Özelliğini Kullanabilirsiniz. Aynı İsimli, Aynı Bilgileri Ve Konuşmaları İçeren Konular Açılamaz. Açılsa Da Kurallar Gereğince Forum Yetkilileri Tarafından Birleştirilebilir, Kapatılabilir Yada Silinebilir. Aynı Üyenin Aynı Hatayı Tekrarı Durumunda Üye Uyarı Alabilir Hatta Üyeliği Silinebilir.Ayrıca Açılan Konu Başlıkları Konu'nun içeriğiyle Alakalı Olmalı,Aksi Halde Konu Arşive Taşınacak,Bu Şekilde Konu Başlığı Açmakta Israr eden Üyenin Üyeliği İptal edilecektir.

4- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)

5- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

6- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

7- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

8- Forumda, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır!

9- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.
 
10- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

11- Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.

12- Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.

13- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmis sayılır.

14-forumzero.org, üyenin başka web-sitelerine geçişini sağlayabilir. Bu taktirde üye geçiş yapacağı sitelerin içeriğinden forumzero.org'in sorumlu olmadığını kabul eder.

15-forumzero.org, üyelerinin ilettiği kişisel bilgileri forumzero.org ve forumzero.org iş ortaklarının tanıtım, reklam ve pazarlama faaliyetleri için kullanmaya tam yetkilidir. Üyeler bu konularda forumzero.org ve forumzero.org iş ortaklarından e-posta almayı kabul ederler.

16-Üyeliğin iptali sadece forumzero.org tarafından gerçekleştirilir. Üyeliğini iptal ettirmek isteyen şahısların yazılı başvuru yapması gereklidir. Bu başvuru dikkate alınarak üyelik bilgileri forumzero.org'dan silinecek, ancak bilgilerin yedekleri forumzero.org tarafından saklanacaktır.

17-Foruma Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarini tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum yada görmedim gibi bir Beyanat kabul edilmez.

18- Forum Kurallari her Zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O Zaman öyle bir Kural yoktu diye itiraz edilemez.

19-Dini kısımda bilmek ve öğrenmek isteyen Üyelerimiz için gerekli her şey mevcuttur. Ancak Forumumuzun bu hizmetini kötüye kullanmak isteyen, ve Din bölümünde herhangi bir Dini karalayıcı aşağılayıcı yazılar yazılamaz, yazılmasıda son derece sakıncalı ve yasaktır. Bir Üye orada bir Soru sorarsa bilgi sahibi Kardeslerimiz derhal yardımına koşabilirler. Ama kesinlikle açtığı Konu hakkında Üyemizin kişiliğini ve Dini Bilgisini eleştiremezler.

20-Üyelik Ücertsizdir Ama Her Zaman Ücretsiz Olacagını Bildirmez...

21-forumzero.org Üzerinden Yapılan Satış Veya Alınan materyal'den Sorumlu Degildir.

22-Alınan V.İ.P Üyelikler Zamanı Dolma Veya Dolmadan Üyeligin Yöneticiler Tarafından Geri Alınması  Hakkı'na sahiptir..

23-Üyelik Gerektiren Başka Forumlara Davet Mesajları, Reklamlar Yada Her Ne Surette Olursa Olsun Likler Vermek, Pm' Göndermek De Dahil Kesinlikle Yasaktır. Bu Durum Tespitinde Lütfen Yönetici Arkadaşlara Bildiriniz. Ayrıca Üye Bu Durumda Süresiz Ban Edilecektir.

24-İmza Alanlarında Veya Bir Konuda Bilgi Vermek Amacıyla Verilen Link'lerdeki Fotoğraflarda Siyasi Ve Dini Birliklere Yada Görüşlere Ait Simge Vs... Bulunması Yasaktır

25-Sitede bulunan linklerin tamamı kopya olup, site ve host sahibiyle  ilişkisi bulunmamaktadır. Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır ve site bünyesinde hiçbir dosya bulunmamaktadır. Dosyaları bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır. Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan hak sahibi, şahıs veya şirketin bize mail atması halinde, isteği üzerine tüm dosyaları kaldırılır. Sitemizi kullanan üyelerimiz tüm site kurallarını kabul etmiş sayılır.

26-Forum Yönetimi tarafından, aynı Kişinin birden fazla Rumuz veya isimle, farklı Kişilermiş gibi aynı Konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, Kişinin tüm Mesajları silinir ve Foruma girişi yasaklanır.Yine buna bağlı olarak aynı Kişinin birden fazla eMail Adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda boarda olan Üyeliği derhal silinir.

27-Sitede Eklentilerde Paylaştıgınız Dosyalar Sizin Sorumluluğunuz Altındadır...

28-Sitede İllegal İcerik Paylaşmak Suc Teşekil Eder Sitenin Yer Saglayıcı Oldunu Unutmamak Gereklidir... Konuyu,Yorum Paylaşmak Sizin Sorumlulugunzdadır Vede Bunların Bütün Yasal Sorumlugu İllegal İcerigi Sitede Paylaşan Sorumludur...Hangi Hesaptan Paylaşıldıysa Siteden Uzaklaştırcaktır...Dava Vs Şeylerde İstelinen Bilgi Verilir Vede Geregi Yapılır...

29-Sitemizden İndirdiginiz Dosya Vürslü Olabilir Cünkü Burası Bir Forumdur Her Paylaşım Yöneticiler Tarafından Kontrol Edilemez Bunun İcin İcerik Bize Bildirilmedigi Sürece Veya  Kaldırılması İstegi Taraflarca E-mail Veya Özel Mesajla Veya Modotöre Bildir Butonu İle Bildirimedigi Sürce Sitede Kalma Olasılıgı Vardır... Her Hangi Bir Sorumluluk forumzero.org Caimiasına Yıklamaz Veya Sorumlu Tutalamaz İndirdiginiz Dosyadan Siz Sorumlusunuzdur...

30-Her Hangi Bir İllegal İcerik Bizim Tespitimize Rastlanmadan Veya Bize Bildirilmeden Bizim Kaldırmama Olasıglı Vardır Vede Yine Bu Paylaşımdan Paylaşan(İllegal İcerik Paylaşan) Sorumludur...

31-Sitemizde yer alan konularüyelerimiz tarafından açılmaktadır. Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize webmaster[at]forumzero.org adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.


32-Forum'un Resmi Dili Türkçe'dir. İngilizce De Uluslar Arası Bir Dil Olduğu İçin Kullanılabilir.