Gönderen Konu: B-17 flying fortress hileleri nelerdir ?  (Okunma sayısı 607 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zero

  • Administrator
  • *
  • İleti: 1.758
  • Rep: 3153
  • Cinsiyet: Bay
    • Profili Görüntüle
B-17 flying fortress hileleri nelerdir ?
« : 24 Şubat 2011, 17:09:43 » 
 

         [align=center]B-17  Flying Fortress Hilesi
 
 
 
 Platform: PC
 
 
 
  Gönderen: Bilge Kaan KAZAZ
 
 
 
 Türü: Hile Kodu
 
 
 
 B-17 deki başarınız mürettebatınıza olan  gösterdiğiniz ilgi         oranında artacaktır. Bilgisayar kontrollü silahlarınızın nasıl  hızlı hareket eden         uçaklara nişan aldığını inceleyin ve bunların tekniğini  öğrenmeye çalışın.         WSize saldırıldığı zaman 'Z' ve 'X' tuşlarını kullanarak düşman  uçağına         kilitlenin, ve SHIFT-F1 e basarak onun görüş açısıyla bakın.
 
 
 
 Motorlarınıza dikkat edin:
 
 
 

        Dış görünümle motorlarınızı düzenli bir şekilde kontrol edin.  Eğer         co-pilot'unuz vurulmuşsa size uyarıda bulunamayacaltır. Ayrıca  yakıt sızıntıları         görevdeki başarınızı etkileyebilir. Eğer gerekirse bir veya iki  motorunuzu kapatarak         yakıt tasarrufu yapmanız gerekebilir. Eğer motorlarınız alev  almışsa hemen yere         doğru dik şekilde 350-400 mph hızla inmeye başlayın, bunu  ilerleyen bölümlerde         motor başına bir yangın söndürücü yetmezse kullanın.
 
 
 
 Sağlıklı mürettebat, mutlu mürettebattır!
 
 
 

        Savaş sırasında mesajları kaçırma ihtimaliniz yüksek olduğundan  düzenli bir         şekilde mürettebatınız iyi durumdamı diye kontrol edin. En az  bir pilotu sağlıklı         tutmaya çalışın, yoksa düşmenizi kimse engelleyemez.
 
 
 

        Kurtulma şansınızı artırmak için düşerken MayDay mesajı  göndermeye çalışın.         Motorsuz ve alevler içindeki bir B-17 yi indirmek riskli ve  zordur. Görevin başarılı         olması için kanala inmeye çalışın. İnmeden önce mürettebatınızı  iyileştirmeye         çalışın. Birden fazla mürettebatı üyüleştirmek başarı şansınızı  arttırır.
 


 

Devamı:  


ForumZero♥♥♥